Funguje to takto:

Pokud před provedením rezervace, nebo do 24 hodin od jejího provedení, přes jeden z oficiálních kanálů Hilton** najdete nižší odpovídající cenu* za stejné ubytování a za stejných podmínek, zaplatíte u nás tuto nižší cenu a zároveň získáte na každou noc svého pobytu další 25% slevu z ceny pokoje.

Pokud je prostřednictvím oficiálního rezervačního kanálu Hilton k dispozici více cen za stejné ubytování, k získání záruky dorovnání ceny je nutné mít zarezervovanou nižší sazbu.

**Oficiální rezervační kanály Hilton
 • Kterákoli oficiální internetová stránka společnosti Hilton
 • Libovolné oficiální call centrum společnosti Hilton
 • Aplikace Hilton Honors
 • Přímo v hotelu Hilton
 • Přímo prostřednictvím akreditované cestovní kanceláře*** Více viz „Další informace“
*Nižší odpovídající cena

„Nižší odpovídající cena“ musí splňovat následující podmínky:

 • Musíte ji najít prostřednictvím rezervačního kanálu, který NEPATŘÍ mezi oficiální kanály společnosti Hilton.**
 • Musí platit pro stejné ubytování a podmínky jako stávající rezervace přes jeden z oficiálních kanálů Hilton.**
 • Cena musí být bez omezení, tzn. uvidí ji a může si ji rezervovat každý.

Následující typy nabídek NESPLŇUJÍ podmínky „nižší odpovídající ceny“:

 • Cena platí pro jiné ubytování nebo podmínky, například:
  Jiný typ pokoje Rezervovali jste si pokoj Queen a nabídka je na pokoj King
  Jiný hotel Máte rezervaci do hotelu Waldorf Astoria Beverly Hills a nabídka je pro The Beverly Hilton
  Pokoj s jiným výhledem Rezervovali jste si pokoj s plným výhledem na moře a cena je za částečný výhled
  Zahrnuje jiné vybavení Rezervovali jste si pokoj s místním kreditem ve výši 25 USD a nabídka je na pokoj plus snídaně zdarma a prémiové wi-fi připojení
  Jiné datum přihlášení/odhlášení Rezervovali jste si pokoj s přihlášením 8/25/18 a odhlášením 8/31/18, ale nabídka ceny pokoje platí pro přihlášení 8/26/18 a odhlášení 8/31/18.

  Zarezervovali jste si pokoj s přihlášením 8/25/18 a odhlášením 8/31/18, ale cena, kterou srovnáváte, je pro 2 samostatné rezervace, jednu s přihlášením 8/25/18 a odhlášením 8/26 a druhou s přihlášením 8/26 a odhlášením 8/31/18.
  Jiný počet hostů Rezervovali jste si pokoj pro 2 dospělé a 2 děti, ale nabídka platí pro pokoj pro pouze 2 dospělé
  Rozdílné podmínky Rezervovali jste si pokoj s vratnou platbou, ale nabídka je na pokoj s 100% zálohou kreditní kartou předem

  Zarezervovali jste si pokoj s 2denním zrušením pobytu, ale tato cena je za pokoje s 4denním zrušením pobytu.

  Zarezervovali jste si pokoj, který umožňuje bezpečné zrušení nebo nabízí možnost změnit rezervaci, ale cena je za pokoj, který zrušit nelze nebo u kterého se platí pokuta nebo poplatek za modifikaci.
 • Nabídka se zobrazuje jenom někomu nebo je rezervace jinak omezena:
  Nabídka se nachází na stránkách, které NEZOBRAZUJÍ značku nebo typ pokoje, dokud není provedena rezervace Když je na daných stránkách k odhalení značky nebo názvu hotelu nutné provést rezervaci
  Rezervace, které neposkytují potvrzení okamžitě po provedení Stránka zobrazí upozornění, že obdržela vaši žádost o rezervaci, ale potvrzení rezervace poskytne teprve někdy v budoucnu
  Nabídky, které vyžadují speciální členství Jedná se například o nabídky pouze pro členy, speciální firemní sazby nebo ceny pro členy týmu Hilton
  Nabídky, které k zobrazení vyžadují přihlášení a číslo kreditní karty nebo kód Veškeré stránky, které před zobrazením nebo rezervací vyžadují přihlášení nebo číslo kreditní karty
  Nabídky, které nelze rezervovat Reklama, která nemá přímý odkaz na rezervaci
  Nabídky, které odpovídají neautorizované distribuci potvrzených rezervací Neautorizovaná distribuce znamená prodávání existujících rezervací, které byly provedeny jménem někoho jiného
Odeslání žádosti

Jakým způsobem žádost odešlete, je na vás!

1. možnost:

Můžete použít online formulář, a to až 24 hodin po provedení rezervace.

 • Jméno na formuláři musí odpovídat jménu na rezervaci pro všechny pokoje.
 • Pro každou rezervaci je možné odeslat pouze jednu žádost.
 • Obdržíte od nás potvrzení e-mailem nebo vám do 24 hodin od přijetí žádosti zavoláme.

*Volba 1 je požadována u přihlašování z mobilní aplikace a zahrnuje snímky obrazovky aplikace a podrobnosti o rezervaci.

Možnost 2:

Můžete kontaktovat některého ze zástupců našich kontaktních center a odeslat žádost po telefonu před zadáním rezervace nebo až 24 hodin po zadání rezervace.

 • Jméno na formuláři musí odpovídat jménu na rezervaci pro všechny pokoje.
 • Pro každou rezervaci je možné odeslat pouze jednu žádost.
 • Pokud voláte z USA, Kanady, Portorika nebo amerických Panenských ostrovů, volejte na 1-800-445- 8667. Jinak se obracejte na místní rezervační kancelář.

**Možnost 2 je požadována pro žádosti bez čísla rezervace a žádosti provedené den před příjezdem nebo v den příjezdu.

Proces zpracování žádosti
 1. Při zaslaní online formuláře se žádost pokusíme nezávisle posoudit do 24 hodin poté, co obdržíme všechny požadované informace.
 2. Pokud žádost podáváte telefonicky, pokusíme se ji nezávisle posoudit okamžitě.
 3. V době potvrzení vašeho požadavku musí být možné rezervovat stejné ubytování za nižší cenu v měně hotelu.
 4. Pro srovnání budou použity ceny bez daní, spropitného, nákladů na služby, poplatků za předčasný odjezd nebo jiných poplatků a vedlejších nákladů a tyto ceny nebudou zahrnovat změny směnných kurzů.
 5. U pobytů delších než jednu noc se záruka dorovnání ceny vyhodnocuje podle celkové ceny za celý pobyt.
 6. Společnost Hilton může zamítat požadavky, pokud je procentuální rozdíl mezi cenou rezervovanou prostřednictvím oficiálního rezervačního kanálu Hilton a opravňující nižší cenou 1 % nebo méně.
 7. Pokud se společnost Hilton domnívá, že byla záruka dorovnání ceny záměrně zneužita nebo zmanipulována a obcházela původní záměr, může žádost zamítnout.
Pokud společnost Hilton žádost schválí

Pokud ověříme dostupnost a způsobilost nižší ceny, dorovnáme tuto cenu A ZÁROVEŇ vám poskytneme slevu ve výši 25 % z ceny za pokoj pro celou rezervaci.

Několik poznámek…

 • V takovém případě Hilton upraví sazbu za rezervaci na odpovídající nejnižší cenu, kterou může potvrdit. Tato cena se může lišit od ceny uvedené na formuláři požadavku.
 • Změna ceny za pokoj neplatí, dokud od nás neobdržíte e-mail s potvrzením, kde je uvedena nová cena za pokoj.
 • Host, který rezervaci provádí, bude zodpovídat za veškeré náklady, výdaje a poplatky spojené s takovou rezervací (jako jsou poplatky za zrušení) bez ohledu na to, zda je požadavek na záruku dorovnání ceny zamítnut či nikoli.
 • Požadavek může být označen za neplatný, pokud po předložení a schválení požadavku provedete nějaké změny rezervace.
Podrobné podmínky

Neplatí, pokud je zakázáno zákonem. Všechny hotely Hampton by Hilton™ v Čínské lidové republice jsou v současné době z programu záruka dorovnání ceny vyloučeny. Společnost Hilton může kdykoli, podle vlastního uvážení a bez upozornění záruku dorovnání cen nebo tyto obchodní podmínky změnit nebo ukončit.

*** „Akreditované cestovní kanceláře“ jsou pracovníci v cestovním ruchu, kteří jsou v dobré víře akreditování cestovní organizací nebo asociací, a to do té míry, kdy provádí rezervace s výhodami Honors přes oficiální kanály Hilton nebo přes Amadeus, Apollo/Galileo, Worldspan či Sabre. „Akreditované cestovní kanceláře“ nezahrnují online cestovní kanceláře. Za prověřené cestovní organizace a asociace se považují IATA (International Air Transport Association), TIDS, ARC, TSI, CLIA, ERSP, SATO a TRUE.

Tyto podmínky platí pro žádosti podané po 9/27/2018 včetně.

Je to jednoduché, že? Přímá rezervace u společnosti Hilton je rychlá, jednoduchá a zaručuje nejlepší hodnotu... a naši odborníci na rezervace jsou k dispozici nepřetržitě, aby vám pomohli zodpovědět případné dotazy!

Pokud voláte z USA, Kanady, Portorika nebo amerických Panenských ostrovů, volejte na 1-800-445-8667. Jinak se obracejte na místní rezervační kancelář.