Funguje to takto:

  1. Zadejte si potvrzenou rezervaci prostřednictvím některého z následujících oficiálních rezervačních kanálů (jakýkoli oficiální web společnosti Hilton, oficiální call centrum Hilton aplikace Hilton Honors, přímo v hotelu Hilton nebo prostřednictvím akreditovaného cestovního agenta)

  2. Pokud během 24 hodin po rezervaci najdete nižší cenu za stejné ubytování a my váš požadavek ověříme, bude vám účtována nižší cena A NAVÍC dostanete další slevu 25 % z ceny pokoje na každou noc pobytu.

Oficiální rezervační kanály Hilton

Musíte mít potvrzenou rezervaci prostřednictvím jednoho z následujících oficiálních rezervačních kanálů společnosti Hilton Worldwide:

  • Kterákoli oficiální internetová stránka společnosti Hilton
  • Libovolné oficiální call centrum společnosti Hilton
  • Aplikace Hilton Honors
  • Přímo v hotelu Hilton
  • Prostřednictvím akreditované cestovní kanceláře* *Viz „Další informace“
Opravňující nižší ceny

Opravňující nižší cena je nižší cena, kterou najdete v rezervačním kanálu jiné společnosti než Hilton do 24 hodin od rezervace, za stejné ubytování, jaké jste si zarezervovali prostřednictvím oficiálního rezervačního kanálu společnosti Hilton, a před rezervací ji musí mít každý možnost zobrazit a každý musí mít možnost rezervaci provést.

Pokud existují rozdíly v ubytováních, některé typy cen se na záruku nejnižší ceny nekvalifikují. Ceny se například nekvalifikují, pokud jsou pro jiný typ pokoje nebo jiný hotel nebo za pokoj s jiným výhledem nebo pokud zahrnují jiné vybavení (jako je třeba snídaně zdarma) nebo nejsou ve stejném datu nebo se stejnou délkou pobytu, případně jsou pro jiný počet hostů nebo se pro ně uplatňují jiné zásady nebo podmínky rezervace (jako jiné zásady zrušení nebo refundace).

Některé typy cen se na záruku nejlepší ceny nekvalifikují, pokud u nich existují jiná omezení z hlediska zobrazení nebo rezervace. Ceny se například nekvalifikují, pokud jsou na webových stránkách, které neuvádějí značku nebo hotel, dokud neprovedete rezervaci (jako Hotwire a Priceline) nebo pokud jsou na aukčních webech nebo jsou určené pro hotelovou komponentu rezervace balíčku, případně pro rezervace, které neposkytují okamžité potvrzení nebo nejsou k dispozici veřejnosti (například členské sazby, sjednané sazby a sazby pro členy týmu) nebo vyžadují přihlášení, číslo platební karty nebo kód k zobrazení nebo pokud jsou na stránkách, kde není možné zadat rezervaci, případně jsou určené pro rezervace, pro které neexistuje oprávnění převodu (jako přeprodání potvrzené rezervace hostovi) nebo jsou na webových stránkách či v aplikacích v nepodporovaném jazyce, případně platí pouze pro část vašeho celého pobytu nebo jsou pro rezervace zadané do 24 hod. od standardního času přihlášení v hotelu v den vašeho příjezdu.

Odeslání požadavku

Vyplněný formulář požadavku je nutné poslat během 24 hod. od zadání potvrzené rezervace a nejméně 24 hod. před standardní dobou přihlášení v hotelu v den příjezdu. Jméno na formuláři požadavku musí odpovídat jménu na potvrzené rezervaci pro všechny pokoje. Pro každou potvrzenou rezervaci je možné odeslat pouze jeden požadavek. Obdržíte potvrzení e-mailem nebo vám do 24 hodin od přijetí vašeho požadavku zavoláme.

Shrnutí požadavku

Váš požadavek se pokusíme nezávisle posoudit do 24 hodin poté, co zašlete požadavek se všemi požadovanými podrobnostmi. V době potvrzení vašeho požadavku musí být možné rezervovat stejné ubytování za nižší cenu v měně hotelu. Pro srovnání budou použity ceny bez daní, spropitného, nákladů na služby, poplatků za předčasný odjezd nebo jiných poplatků a vedlejších nákladů a tyto ceny nebudou zahrnovat změny směnných kurzů.

Záruka nejlepší ceny se nevztahuje na vícedenní pobyty, pokud je celková cena za pokoj stejná nebo vyšší než celková cena za pokoj v případě pobytu, který jste si rezervovali prostřednictvím oficiálního rezervačního kanálu Hilton. Společnost Hilton může zamítat požadavky, pokud je procentuální rozdíl mezi cenou rezervovanou prostřednictvím oficiálního rezervačního kanálu Hilton a opravňující nižší cenou 1 % nebo méně. Společnost Hilton může požadavky zamítnout, pokud se domnívá, že byla Záruka nejlepší ceny záměrně zneužita nebo zmanipulována a obcházela tak původní záměr.

Když Hilton váš požadavek ověří

Pokud ověříme dostupnost a oprávněnost opravňující nižší ceny, porovnáme tuto cenu A K TOMU vám poskytneme slevu ve výši 25 % z ceny za pokoj pro celou rezervaci. V takovém případě Hilton upraví sazbu za potvrzenou rezervaci na opravňující nejnižší cenu, kterou může potvrdit. Tato cena se může lišit od ceny uvedené na formuláři požadavku.

Změna ceny za pokoj neplatí, dokud neobdržíte e-mail s potvrzením, kde je uvedena nová cena za pokoj od oddělení péče o zákazníky společnosti Hilton.

Host, který zadá potvrzenou rezervaci, bude zodpovídat za veškeré náklady, výdaje a poplatky spojené s takovou rezervací (jako jsou poplatky za zrušení) bez ohledu na to, zda je požadavek na záruku nejlepší ceny zamítnut či nikoli.

Požadavek může být označen za neplatný, pokud po předložení a schválení požadavku provedete nějaké změny rezervace.

Další podrobnosti

Akreditovaní cestovní agenti jsou maloobchodní cestovní profesionálové, kteří mají akreditaci od asociace IATA (mezinárodní asociace letecké dopravy) a zadají si rezervaci prostřednictvím kanálu Hilton nebo webů Amadeus, Apollo/Galileo, Worldspan nebo Sabre.

Když je prostřednictvím oficiálního rezervačního kanálu Hilton k dispozici více cen za stejné ubytování, je nutné mít zarezervovanou nižší sazbu, abyste měli nárok na záruku nejlepší ceny.

Neplatí, pokud je zakázáno zákonem. Všechny hotely Hampton by Hilton™ v Čínské lidové republice jsou v současné době z programu Záruka nejlepší ceny vyloučeny. Společnost Hilton může kdykoli na své vlastní uvážení nebo bez upozornění změnit nebo ukončit záruku nejlepších cen nebo tyto obchodní podmínky.

Tyto podmínky platí pro požadavky předložené po datu 20. září 2016 nebo k tomuto datu.

Je to jednoduché, že? Přímá rezervace u společnosti Hilton je rychlá, jednoduchá a zaručuje nejlepší hodnotu... a naši odborníci na rezervace jsou k dispozici nepřetržitě, aby vám pomohli zodpovědět případné dotazy.